Zdrapki wracają do łask. Już nie tylko kupujemy je dla zabawy młodej parze zamiast wina czy kwiatów, coraz częściej wybieramy je, żeby zwyczajnie wygrać. A wygrać można naprawdę duże kwoty pieniędzy.

Zdrapki lotto

Na stronie lotto znajdziesz zakładkę “zdrapki”, a w niej ponad 40 zdrapek. Cena waha się od 1 zł do 20 zł, oczywiście im droższa zdrapka tym możliwa jest większa wygrana. Szanse na wzbogacenie się są jednak takie same, wystarczy więc złotówka, aby wygrać tysiące złotych. Wszystkie dostępne są w wybranych kolekturach na terenie całego kraju (na stronie podane są adresy kolektur).

Każda zdrapka różni się od siebie w większym lub mniejszym stopniu. Znajdziemy tu zdrapki, w których przypisana jest jedna liczba lub symbol. Wygrywamy, gdy zbierzemy odpowiednią ilość tych liczb lub symboli. W ofercie są też krzyżówki, które wymagają ułożenia odpowiedniej liczby słów z otrzymanych liter, czy zdrapki tematyczne – np. Świąteczny kalendarz, który kupimy w okolicach świąt Bożego Narodzenia.

Przy każdej zdrapce znajduje się jej ocena. Przyznają ją gracze, którzy dzielą się także opiniami na temat danej zdrapki. Oprócz tego istnieje specjalny ranking “Najwyższe wygrane”, który jest na bieżąco aktualizowany. Znajdziesz tam listę 30 zdrapek, w których padły najwyższe wygrane w ostatnim czasie, razem z wysokością i miejscem wygranej.

Zdrapki online

Gry przez internet zdominowały rynek rozrywkowy. Coraz więcej stron z grami online ma w swojej ofercie także zdrapki internetowe. Czekamy jednak na uruchomienie zdrapek na pieniądze na stronie lotto. Dzięki temu nie będziemy już  musieli chodzić do kolektury, by zagrać w zdrapkę.

zdrapki testowe

Na stronie Lottoland możesz wybrać jedną spośród kilkunastu zdrapkę i kliknij w pole „Zdrap zdrapkę”. Dostępne są tu zdrapki też za prawdziwe pieniądze, jednak zgodnie ze zmienioną ustawą o grach hazardowych, korzystanie z takiej opcji na terenie Polskie nie jest dozwolone. Do wygrania oprócz pieniędzy są też nagrody rzeczowe, m. in. nowiutkie ferrari!

Dlatego będąc w Polsce odradzamy korzystania z gry na pieniądze, jednak możesz spróbować wersji demo – każda zdrapka lotto posiada taką wersję, zupełnie za darmo.