Zakłady Bukmacherskie STS – oglądaj spotkania swoich ulubionych drużyn i zawodników, obstawiaj  i zarabiaj w internecie prawdziwe pieniądze!

Coraz więcej Polaków obstawia w zakładach bukmacherskich. Wiele osób uważa, że to hazard, ale dla prawdziwych kibiców to po prostu świetna zabawa i próba sprawdzenia swojej wiedzy i intuicji sportowej. Na popularności zyskują zakłady bukmacherskie w internecie. To prosty sposób na prawdziwe pieniądze grając online. Jedne z najpopularniejszych zakładów bukmacherskich online to Zakłady STS.

Zakłady Bukmacherskie STS jak grać online?

Dzięki grze przez internet nie musisz wychodzić z domu i możesz zarabiać online prawdziwe pieniądze. Masz dostęp do komputera z internetem i ukończone 18 lat? To możesz zaczynać zabawę z zakładami bukmacherskimi i grać na prawdziwe pieniądze. Najpierw musisz dokonać rejestracji – podać swoje dane osobowe i założyć konto na stronie: www.sts.pl. Zakłady bukmacherskie STS online to renomowana firma bukmacherska, posiadająca wszystkie konieczne licencje, więc nie musimy bać się o swoje dane, są one w 100 procentach bezpieczne.

Jak wpłacić pieniądze na moje konto na stronie zakładów STS?

Gdy mamy już dostęp do konta musimy wpłacić środki na swoje konto, by móc rozpocząć grę online na prawdziwe pieniądze. Możemy to zrobić na kilka sposobów, które znajdziemy w zakładce  „Wpłata”. Pierwsza opcja to wpłata przez payU lub dotpay. Po wybraniu którejś z opcji wpisujemy kwotę, którą chcemy zasilić konto i klikamy „wpłać”. Następnie wybieramy nasz bank i dokonujemy przelewu przez internet. Druga metoda to szybkie wpłaty kartami kredytowymi. Wpisujemy numer karty, jej dane i kwotę wpłaty. Podobnie działa Skrill. Pieniądze na grę przez internet można również wpłacić na swoje konto w stacjonarnym punkcie Zakładów Bukmacherskich STS.  

Jak rozpocząć grę i zacząć zarabiać w internecie?

Po zalogowaniu na stronie w prawej kolumnie widoczny będzie kupon. Jest on koniecznym narzędziem, aby rozpocząć grę przez internet, obstawiać wydarzenia i zarabiać prawdziwe pieniądze.

W zakładce „Zakłady Bukmacherskie”  wybierz wydarzenie, które chcesz obstawić. Pojawi się lista zakładów. Wybierz ten, który Cię interesuje. Obok zakładów znajdują się kursy. Gdy klikniesz w któryś z nich zostanie on dodany do Twojego wirtualnego kuponu. Kurs jest mnożony razy stawkę, którą możesz zmieniać. Minimalna stawka wynosi 2 zł. Im wyższy kurs i wyższa stawka tym więcej zarobisz w internecie, jeśli poprawnie obstawisz wynik wydarzenia.

Jakie rodzaje zakładów proponuje STS?

Gdy uzupełniłeś już wszystkie dane kliknij „wnieś zakład”. W taki sposób wniesiesz zakład SOLO, czyli na jedno wydarzenie. Możesz do niego dodać kolejne zakłady. W taki sposób stworzyć kupon AKO. Dzięki temu, jeśli poprawnie obstawisz, zarobisz więcej pieniędzy. Kupon AKO jest rozpatrzony pozytywnie, jeśli wszystkie obstawione wydarzenia wytypowałeś trafnie.

Trzecim rodzajem kuponu jest MAXIKOMBI. Pozwala on typować z możliwością popełnienia błędu i zarobienia w internecie. Składa się on z zakładu blokowego (różne kombinacje zakładu AKO) i rozpisowego (różne kombinacje zakładu SOLO).

Z pewnością początkujących graczy zainteresuje zakład BEZPIECZNY, który jest zakładem AKO i daje możliwość popełnienia jednego błędu. Dzięki temu mamy większą szansę w grze online na prawdziwe pieniądze.

Znasz już główne zasady gry online w Zakłady Bukmacherskie STS. Baw się, obstawiaj w internecie i wygrywaj prawdziwe pieniądze!