Graj w Multi Multi przez internet i zarabiaj prawdziwe pieniądze

Gra Multi Multi jest polską grą, która istnieje od 1996 roku. Wcześniej funkcjonowała pod nazwą Multi Lotek. Najwyższa wygrana w historii Multi to ponad 7,5 mln zł. Od pewnego czasu w swoją ulubioną grę liczbową możecie grać także przez internet i zarabiać prawdziwe pieniądze nie wychodząc z domu.

Jak grać w Multi Multi online? Prosty przewodnik

Gra Multi jest bardzo prosta i daje duże szanse na zarabianie prawdziwych pieniędzy w internecie. Gracz z puli 80 liczb wybiera od 1 do 10 swoich typów. Im więcej liczb skreślisz tym w przypadku wylosowania twoich numerów wygrasz więcej pieniędzy. W każdym losowaniu wybieranych jest 20 liczb.

Gra przez internet Multi Multi daje Ci możliwość samemu ustalania stawki za jaką chcesz zagrać. Stawka za jeden zakład to 2,50 zł. Co w przypadku trafienia 10 liczb daje wygraną w wysokości 250 000 zł. Stawkę możesz zwielokrotnić. Maksymalna stawka to 10, wtedy przy trafieniu 10 liczb możesz zgarnąć 2 500 000 zł.  

Bonus w Multi Multi

Bonus to kwota, która kumuluje się w kolejnych losowaniach Multi. Podobnie jak w losowaniu Lotto. W przypadku kiedy poprawnie wytypujesz 10 liczb do wygranej podstawowej zostanie doliczona kwota z kumulacji. Główne wygrane z bonusem to naprawdę duże pieniądze, które sprawią, że grając przez internet zostaniesz milionerem!

Graj w Multi Multi z Plusem

Grając w Multi Multi możesz zaznaczyć opcję z Plusem, co sprawi że Twoja ewentualna wygrana się zwiększy, ale również daje Ci to większą szansę na wygraną. Plusem jest ostatnia liczba wytypowana spośród 20 wylosowanych  przez system. Masz tę liczbę na swoim kuponie? Zarobisz więcej prawdziwych pieniędzy w internecie. Gra ze stawką pojedynczą z Plusem kosztuje 5 zł.

Losowanie Multi Multi odbywa się dwa razy dziennie, przez siedem dni w tygodniu o godzinie 14:00 i 21:40.

Masz dostęp do internetu? Nie zwlekaj zagraj na prawdziwe pieniądze w grę online Multi Multi i zostań milionerem!