Zarabianie w internecie nie jest takie trudne! Konkursy online są teraz bardzo popularne, organizują je znane portale czy serwisy informacyjne, ale także radia. Najwięcej konkursów, w których można wygrać prawdziwe pieniądze, oferuje Radio Zet i Radio Eska.

Konkursy radiowe

  • W radiu Zet regularnie odbywają się loterie i konkursy na smsy. Kwoty jakie można wygrać sięgają zazwyczaj kilkuset tys. zł. Do wygrania są także samochody, wyjazdy zagraniczne, bilety.
  • Radio Eska organizuje różnorodne konkursy, w których do wygrania są zarówno prawdziwe pieniądze, wycieczki czy nagrody rzeczowe. W konkursach można wygrać od kilkudziesięciu do kilkunastu tysięcy zł. Można wziąć w nich udział dzwoniąc do radio, wysyłając SMS-a czy publikując zdjęcie na Instagramie.
  • W radiu RMF MAXXX do wygrania są zazwyczaj nagrody rzeczowe. Większość z nich pozostaje jednak tajemnicą i aby przekonać się, co można wygrać należy wysłać zgłoszenie konkursowe, by następnie ktoś z radia mógł zadzwonić z pytaniem konkursowych. Zgarniasz nagrody, gdy poprawnie odpowiesz na pytanie.
  • Radio Złote Przeboje oferuje z kolei nagrody pieniężne, ale także nagrody rzeczowe. Możemy tu wygrać kwoty od kilkudziesięciu do kilkunastu tysięcy zł. Wystarczy zadzwonić, wysłać SMS-a lub maila.
  • Polskie Radio, zarówno Jedynka, Dwójka, Trójka, jak i Czwórka oferują konkursy rzeczowe, ale również wycieczki do wielu krajów europejskich, pobyt w hotelach, bilety na koncerty i wydarzenia kulturalne.
  • W Radiu RMF FM można wysłać zdjęcie i opublikować je na wybranej stronie, aby wygrać wycieczki i nagrody rzeczowe. Aby zagrać na prawdziwe pieniądze online należy przyłączyć się do jednej loterii – wysłać SMS-a, a następnie czekać na telefon. Można w takich konkursach zgarnąć sumę nawet 400 tys. zł!

Nagrody w konkursach radiowych

Konkursy radiowe oferują jak widać wiele opcji na wygraną. Można wygrać bez ponoszenia żadnych kosztów, ale zazwyczaj najcenniejsze nagrody, a także gry na prawdziwe pieniądze wiążą się z minimalnym wkładem finansowych – jest to albo telefon do radia albo SMS (koszt około 3 zł – tyle co kupon lotto).

Warto brać udział także w konkursach lokalnych rozgłośni radiowych. Mniejsza konkurencja sprawia, że szanse na naszą wygraną wzrastają!