Graj w Keno online i zarabiaj prawdziwe pieniądze! Zagraj w Keno w internecie, wytypuj 10 liczb i wygrywaj nawet 2 mln zł  co cztery minut!

Czym jest gra Keno

Gra Keno ma swoje początki w XVI wieku! Wymyślił ją Benedetto Gentile jeden z miejskich rajców w Genui w 1519 roku. Gra liczbowa okazała się genialnym pomysłem i przyniosła miastu wielkie zyski. Niestety wraz z jego upadkiem ta gra liczbowa została zapomniana. Powróciła w 1953 roku w Berlinie Zachodnim i od tamtego czasu stała się popularna na całym świecie.  

Gra Keno w Polsce

Pierwsze losowanie gry Keno w Polsce odbyło się 28 maja 2008 roku. Grę zorganizował Totalizator Sportowy. Zdobyła ona mnóstwo fanów, którzy przy okazji dobrej zabawy zaczęli zarabiać prawdziwe pieniądze. Z czasem grę przeniesiono do internetu, dzięki czemu można zarabiać pieniądze nie wychodząc z domu.

Jak grać w Keno w internecie?

W grę internetową Keno możesz zagrać na stronie Lottoland.pl. Ta gra liczbowa jest bardzo prosta i daje ogromne szanse na wygraną. To od Ciebie zależy za ile zagrasz i jak wysoka może być Twoja wygrana. Z puli 70 liczb gracz może wytypować od 1 do 10. Następnie wybierasz stawkę, czyli kwotę jaką chcesz postawić na każde losowanie. Pamiętaj jednak, że z tej opcji można skorzystać jedynie będąc poza granicami Polski.  

Losowanie gry Keno przez internet odbywa się codziennie co 4 minuty w godzinach od 6:34 do 23:54. Losowanych jest 20 liczb. Ty decydujesz w ilu losowaniach chcesz wziąć udział. Pamiętaj, że im więcej losowań tym większa szansa na wygranie prawdziwych pieniędzy online. Możesz wziąć udział w maksymalnie 50 kolejnych losowaniach.  

Gdy wypełnisz swój kupon, przejdź do kasy, opłać kupon i poczekaj na wyniki losowania.