Lubicie Lotto? To polubicie Kaskadę. Los na grę Kaskada kupicie w każdej kolekturze Lotto. Kosztuje on 2 zł, a wygrać można nawet 250 tys. zł. Gotowi na grę na pieniądze?!

Czym jest Kaskada?

Na kuponie, jaki otrzymasz znajdziesz 12 z 24 liczb w dwóch zestawach. Są one generowane losowo. Następnie musisz poczekać na losowanie i sprawdzić, czy zwycięskie liczby znalazły się na Twoim kuponie. Główna wygrana to 250 tys. zł. Aby wpadła ona na Twoje konto musisz trafić w jednym zestawie wszystkie 12 liczb. Pozostałe wygrane to 1000 zł za 11 trafionych liczb, 25 zł za 10 trafionych liczb, 8 zł za dziewięć trafionych liczb i 2 zł za osiem trafionych liczb.

Kaskada losowanie

Losowanie Kaskady odbywa się od poniedziałku do niedzieli o godz. 14 i transmitowane jest na stronie lotto (wyniki podawane są także o godz. 21:40 w Studio Lotto w TVP Info). Na każdym losie, pod ceną, znajduje się informacja o dacie i godzinie losowania. Kupon na losowanie o godz. 14 przy dacie losowania oznaczony jest rzymską cyfrą „I”, na losowanie o 21:40 rzymską cyfrą „II”.

Na stronie www.lotto.pl znajdziesz informacje o wynikach, ale także najwyższych wygranych czy statystykach losowań (np. częstotliwość losowania danej liczby w wybranym okresie).

Kaskada przez internet

Póki co, gra online Kaskada nie jest możliwa. Los można kupić w kolekturach oraz innych punktach sprzedaży oznaczonych logiem Kaskady. Możesz jednak zagrać na próbę. Jeżeli wejdziesz na stronę www.lotto.pl w zakładkę :Kaskada” znajdziesz tam możliwość gry w Kaskadę dla zabawy. Wystarczy, że klikniesz “Start”, aby wydrukować wirtualny kupon, a następnie “Wylosuj liczby”. Teraz tylko należy porównać oba kupony! Jeżeli chcesz zagrać w Kaskadę na prawdziwe pieniądze musisz udać się po kupon.